1909F
₺125,65 KDV Dahil
₺359,00 KDV Dahil
1909L
₺125,65 KDV Dahil
₺359,00 KDV Dahil
1877J
₺334,50 KDV Dahil
₺669,00 KDV Dahil
1702S
₺129,50 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
1

Tesettür Sezon Sonu İndirimli, Ucuz ve Kampanyalı Ürünler

Kapalı giyinmeyi seven bayanlarımız hizmet veren Bi Bashka Butik markası olarak bizler satılmayanı değil sizlere yakışanı giydiriyoruz düsturuyla hareket ediyoruz. Her sezon yenilenen kreasyonlarla tesettürlü bayanlarımızın modaya uygun ve trend ürünlerin ön plana çıkarmaya çalışıyor. Böylece sizlerin gireceği tüm ortamlarda zarif, şık ve gösterişli olmasını sağlıyoruz. Sektörün içerisinde yeni bir marka olmamıza karşılık kısa zamanda çok hızlı yol kat ettik. İndirimli tesettür giyim ürünlerin yanı sıra yeni sezona ait tüm ürünlerde sürekli olarak kampanya yapmaktayız. Özellikle hızla, kolay ve pratik bir alışveriş için hazırladığımız bibashka.com.tr platformuyla Türkiye’nin her yerinde bulunan tesettürlü bayanlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Sanal platformumuz üzerinden yeni sezon ve indirimli tesettür giyim modellerini takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda güvenli alışveriş ile ürünleri anında satın alabilirsiniz. Bu platformu takip eden muhafazakâr müşterilerimize yeni sezon ürünlerinde %25-%30 indirim yaparken, indirimli ürünlerde %50’ye varan indirim yapıyoruz. İndirimli tesettür giyim ürünleri firmamızın satılmayan değil sadece sezon değişikliğinden dolayı yeni kategorimize aldığımız ürünlerdir. Yeni sezon ürünleri markamız tarafından ön plana alınsa da indirimli tesettür giyim çeşitlerine çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan kombini her zaman çok cazip fiyatlarla yapabilirsiniz. İndirimli tesettür giyim kategorisinde firmamız tarafından satışa sunulan tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Mağazalarımızın yanı sıra online platformumuz sayesinde sizlerle sürekli irtibat halinde olmamız bizleri mutlu ediyor.

Bibashka.com.tr tesettür giyim ürünlerini ve giyim aksesuarlarını geniş bir model ve çeşit yelpazesi ile müşterilerine sunmaktadır. Yüksek kalite ve uygun fiyat politikası ile müşterilere sunulan ürünler için birbirinden avantajlı fiyatların yanı sıra daha farklı ödeme kolaylıkları da uygulanmaktadır. Son derece güvenli ödeme yöntemleri arasından dilediğini seçme imkanının yanı sıra bu yöntemler arasına taksitlendirme gibi ödeme kolaylıkları yapmaya imkan veren alternatifler de Bibashka.com.tr tarafından konulmuştur. Tesettür giyimi tercih eden bayanların her türlü giyim ürünü ve aksesuarına ulaşmasına imkan veren Bibashka.com.tr ürünlere dair detaylı bilgileri ilgili ürün kategorileri üzerinden müşterileri ile paylaşmaktadır. Ürün sayfaları sipariş, ödeme ve teslimat süreci ile ilgili bilgileri de içermektedir. Müşterilerimiz dilerlerse ürünlere dair sorularını ve merak ettikleri konuları sağlanan iletişim yöntemlerini kullanarak tarafımıza iletebilir ve böylelikle gerekli bilgilendirmelere kısa süre içerisinde sahip olabilirler.

Sitemizdeki bütün ürünler için geçerli olan yüksek kalite ve uygunfiyat politikamıza ek olarak indirimli ürünler kategorimizde yer verilen tesettür giyim ürünlerimiz daha da avantajlı fiyatlardan sunulmaktadır. Müşterilerimiz Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar ürünleri sipariş etmeleri durumunda kargolama sürecinin ardından 3 gün gibi kısa bir sürenin ardından teslim alma imkanına sahiptir. Siparişlerin alınmasının ardından ürünler bu sürece uygun olarak paketlenmekte ve ambalajlanmakta ve böylelikle kargolama esnasında istenmeyen durumların ortaya çıkması engellenmektedir. Bibashka.com.tr tesettür giyim ürün ve aksesuarlarının satışı konusunda sunduğu avantajlar ile internet üzerinden ihtiyaçlarını gidermek isteyen ve tesettür giyimi tercih eden hanımların rahatlıkla kullanabileceği bir platformdur.

Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretilmekte ve böylelikle uzun ve kullanışlı bir kullanım ömrü vaadetmektedir. Tesettür giyim ürün ve aksesuarları son derece zengin model avantajları ile sunulmakta ve böylelikle hem şık hem de spor giyime uygun alternatifleri ürün kategorileri altında görüntülemek mümkün olmaktadır. İndirimli tesettür giyim ürünü ve aksesuarlarına sahip olmak isteyenler için Bibashka.com.tr mutlaka değerlendirilmesi gereken bir adrestir. Yüksek kalite uygun fiyat politikası ile sunulan ürünler için aynı zamanda müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik birçok adım özenle atılmaktadır. Müşteriler sipariş verdikleri ürünlerin kalitesinden şüphe duymadan güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir.

İndirmli fiyatlar ile satın alınabilecek tesettür giyim ürün ve aksesuarları arasında hem şık hem de spor giyim ürünleri yer almaktadır. Bibashka.com.tr tesettür giyim konusunda rakipsiz bir model zenginliğine ve çeşitliliğine sahiptir. Müşterilerimiz diledikleri konularda ürünlerimiz hakkında soru ve merak ettiklerinin yanıtlarına iletişim yöntemlerini kullanarak rahatlıkla ulaşabilmektedir. Yapılacak olan alışverişlerde tercih edilecek ürünler için son derece uygun fiyatlar sağlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretilen tesettür giyimi malzemeleri ve diğer aksesuarları satın almak isteyen hanımlar Bibashka.com.tr üzerinde yer alan ürünlere uygun fiyatlar ve sunulan diğer avantajları kullanarak rahatlıkla sahip olabilmektedir.