2191R
₺106,20 KDV Dahil
₺118,00 KDV Dahil
713Z
₺75,00 KDV Dahil
₺109,00 KDV Dahil
1

Tesettür Bayaan Pantolon ve Etekler

Tesettür giyimin her mevsimine ve sezonuna hitap eden ve bayanlarımızın çokça kullandığı ürün grubu olarak pantolon & etek modelleri alt giyim grubunda yer almaktadır. Kapalı giyinmeyi seven bayanlarımız tesettür giyim markalarının bir döneme kadar sadece etek ürünlerini üretim satışa sunmalarından dolayı istedikleri alt ve üst kombini hazırlamakta zorluk çekiyorlardı. Şimdilerdeyse markalar, bayanların her türlü ortam veya mekanda rahatlıkla giyebilecekleri pantolon çeşitlerini de özenle tasarlayıp satışa sunmaktadırlar. Giyimine özen gösteren bayanlarımız bundan böyle kendine yakışan ve diledikleri kombini hazırlayabilecekleri etek, pantolon ve pantolon etek çeşitlerinden dilediklerini rahatlıkla seçebilme fırsatına da sahipler. Bu noktada çok fazla çeşidi bünyesinde barındıran firmamız her yaş grubuna özel olarak hazırladığımız koleksiyonlardan kendilerine en çok yakışanı istedikleri gibi seçebilirler.

Tesettür etek modelleri diğer etek gruplarına göre daha uzun, gösterişli, canlı renk ve tasarımlara sahiptir. Pantolon çeşitleri de aynı şekilde dar ve klasik kesim pantolon çeşitlerinin yanı sıra bol olup muhafazakâr bayanların dış hatlarını belli etmemektedir. Bu bağlamda birçok marka kendi koleksiyonuna özel hazırladığı pantolon etek modelleriyle adeta çığır aşmaktadır. Alt ürün grubunda yer alan pantolon & etek çeşitleri kadınlarımızın nasıl bir kombin hazırlaması gerektiği noktada ana unsuru oluşturan ürünlerdir. Bi Bashka Butik markası en az müşterileri kadar kombin konusunda hassas olup etek ve pantolon modellerinin seçiminde özen gösterilmesi taraftarı olup özellikle trend ve yeni nesil modaya uygun ürünlerin seçilmesinden yanadır.

Tesettür giyim denildiği zaman ilk akla gelen kıyafetlerin arasında etekler yer almaktadır. Eteğin tesettür giyimde çok özel bir yerinin olduğunu ve her dönem giyilebilen mevsimsiz bir kıyafet olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden etek modellerinde de modanın her geçen gün değişiklik gösterdiğini görebiliyoruz. Tesettür etek modellerine baktığımız zaman casual etekler, büyük beden etekler ve abiye etekler gibi farklı türlerde modeller yer almaktadır. Sitemizde sizler için bütün tarzlara uygun olan etek modellerini bir arada sunmaya özen gösteriyoruz. Etek modelleri arasından kendi zevkinize uygun olan modeli seçerek sipariş verme imkanınız vardır. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için farklı tarzlara ve zevklere uygun olan etek modellerini bir arada sunmaya özen gösteriyoruz.Tesettür etek modellerine baktığımız zaman farklı kumaş seçenekleri kullanılarak üretilmiş olan etek modellerinin yer aldığını görebilirsiniz. Kot, keten, viskon, koton, polyester gibi kumaşlar etek üretimi esnasında en fazla tercih edilen kumaşların arasında yer almaktadır. Sitemizde yer alan eteklerin farklı renklerinin de yer alması sizlere bir seçme hakkı tanıdığı gibi aynı zamanda diğer kıyafetleriniz ile en uyumu olan modeli de sipariş verebilme imkanını bir arada sunmaktadır. Etek modellerinin bu kadar geniş çaplı olmasının bir diğer sebebi ise; sizlere tarzınızı en güzel şekilde yansıtabilme imkanı sunmak istememizdir. Son yıllarda etek modasına baktığımız zaman birçok etek modelinin karşımıza çıktığını görüyoruz. Bu etek modellerinin içerisinden kendiniz için en uygun olan modeli tercih etme imkanına sahipsiniz.
Sitemizde yer alan etek modelleri içinizdeki canlı ve enerjik ruhu en iyi şekilde ortaya çıkarma imkanı sunmaktadır. Her ürünümüzde olduğu gibi etek modellerimizde her yaşa ve zevke uygun şekilde ürünler sunmaya özen gösteriyoruz. Etek modellerimizin sahip olduğu zarif kesimleri ve desenleri abartıdan uzak olan bir şıklığı sizlere sunacağı gibi aynı zamanda zengin renk seçenekleriyle beraber kombin yapacağınız sırada sizi zorlamayacaktır. Sahip olduğumuz özgün ve yenilikçi kimliğimizi etek modellerimizde de sunmaya özen gösteriyoruz ve her zaman modayı ve şıklığı belirleyen modelleri sizlere sunuyoruz.
Tesettür etek modellerimiz arasından beğendiğiniz eteği sipariş vermeniz ve etek hakkında detaylı bilgi almanız da son derece kolaydır. Bir eteği sipariş vereceğiniz zaman veya hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde sizlere sunmuş olduğumuz iletişim hatları üzerinden iletişime geçerek merak ettiğiniz bütün noktalar hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş sırasında sıkıntı yaşıyorsanız Whatsapp iletişim hattı üzerinden firmamız ile iletişime geçerek siparişinizi rahat bir şekilde verme imkanına sahip olursunuz. Siparişinizi verdiğiniz sırada kredi kartı ile ödeme veya kapıda nakit ya da kredi ile ödeme imkanları gibi farklı ödeme fırsatlarını değerlendirerek kendiniz için en uygun olanını seçebilirsiniz. Siparişleriniz sizlere 1 ile 3 iş günü arasında teslim edilecektir.

Tesettür giyimde son yıllarda en fazla artış gösteren giyim unsurlarından birisi pantolondur. Her mevsim ve her giyim zevkine uygun olan pantolon kullanım açsısından da kadınlara büyük bir rahatlık sunmaktadır. Bu evrede üretilen pantolonlara baktığımız zaman farklı modellerin bir arada sunulduğunu görebiliyoruz. Tesettür pantolon modelleri arasından farklı renklerde üretilmiş olan ve tamamen farklı tarzlara hitap eden pantolonlar yer almaktadır. Sitemizde sizlere sunduğumuz pantolon modellerine bakarsanız kullanılan kumaştan pantolonun kesimine kadar her alanda farklı modellere yer verdiğimizi görürsünüz. Bu yüzden pantolon seçimleriniz sırasında sitemizde yer alan modeller üzerinden rahatlıkla kendi zevkinize en uygun olan modeli bularak sipariş verme imkanına sahip olursunuz.

Tesettür giyim markaları günümüze kadar ağırlıklı olarak etek üretimi yapıyordu. Fakat son yıllarda artık tesettürlü bayanlar arasında pantolon kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber pantolon üretiminin de sıklaştığını görebiliyoruz. Pantolon modelleri arasında spor tarzlar için uygun olan modeller yer aldığı gibi aynı zamanda klasik tarzdan yana olan kadınlar için üretilmiş olan modeller de yer almaktadır. Bu modellerin arasından kendi tarzınıza en yakın olan modeli seçerek sitemiz üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Pantolon seçimi sırasında eğer özel bir davet için seçim yapmayı düşünüyorsanız katılacağınız davete uygun olacak pantolon modelleri arasından tercihinizi yapma imkanına da sahip olursunuz. Sitemizde yer alan pantolon modelleri çok fazla olduğu gibi bu modellerin her yaş grubuna uygun olması kendinize en fazla yakışacak olan pantolonu seçme evresinde de büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Tesettür pantolon modelleri arasında klasik ve dar kesime sahip olan modelleri görebileceğiniz gibi aynı zamanda bol kesime sahip olan pantolon modellerini de görebilirsiniz. Klasik ve dar kesim pantolon modellerini kombinleyeceğiniz sırada sitemizde yer alan tunik veya kap modelleri arasından pantolonunuz ile uyumlu olan modeli seçerek kombin yapma imkanına da sahip olursunuz. Bu pantolon modellerimizin yanı sıra pantolon etek modellerine de yer veriyoruz. Bu modeller özellikle duruş açısından bir eteği andırması ve rahatlık açısından pantolon gibi olmasıyla kullanımlarınız sırasında sizlere büyük bir kolaylık sunmaktadır.

Tesettür pantolon seçiminiz esnasında kombin yapacağınız kıyafetlerinizi baz alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Bu kıyafetlerin seçimi esnasında sizlere sunmuş olduğumuz farklı üst grup ürünlerini ve şal ile eşarpları inceleyerek kombininiz için en uygun olan parçayı seçebilirsiniz. Sitemizde her zaman her tarz için en uygun olan parçalara yer vermeye özen gösteriyoruz. Bu yüzden bir ürün seçeceğiniz zaman kendi tarzınıza en uygun olan ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz. Siparişlerinizi verme evresinde de ister kapıda ödemeli olarak isterseniz de sitemizden kredi kartıyla ödeyerek sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişleriniz çok hızlı bir şekilde hazırlanarak size gönderilecektir. Bu şekilde pantolonunuzun gelmesi için uzun süre beklemenize gerek kalmayacak ve rahatlıkla kullanmaya başlayabileceksiniz.