2817G
₺215,00 KDV Dahil
₺239,00 KDV Dahil
2816S
₺215,00 KDV Dahil
₺239,00 KDV Dahil
2790S
₺200,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
2614G
₺244,30 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
2614S
₺244,30 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
2593S
₺195,30 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
2341G
₺100,15 KDV Dahil
₺529,90 KDV Dahil
2273M
₺209,30 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
2273F
₺209,30 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
2273G
₺209,30 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
2273S
₺209,30 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
2273J
₺209,30 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
2273R
₺209,30 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
1

Tesettür Bayan Kap & Ceket Modelleri

Tesettür giyimde serin ve soğuk havaların vazgeçilmezi kap & ceket modelleridir. Her sezona özel olarak tasarlanıp hazırlanan bu ürünler genellikle sonbahar/kış sezonlarında kullanıma elverişlidir. Her yaştan bayana uygun olarak hazırlanan bu ürünler klasik ve spor kesimlere sahiptir. Dış giyim grubunda yer alan bu ürünler kapalı giyinmeyi seven bayanlarımız için günlük kullanımda dış ortamlarda ve iş hayatında kullanıma elverişlidir. Tesettür ceketler giyim sektöründe yer alan diğer ceket modellerinin aksine daha uzun olmanın yanında birçok detayı üzerinde bulundurmaktadır. Kuşaklı ve kuşaksız olarak üretilen ceket ürünleri tesettür markaları tarafından kot, deri ve diğer kumaş çeşitlerinden üretilmektedir. Markalar, ceket ürünlerine gereğinden fazla ilgi göstermesinin yanı sıra özellikle ürünlerinde kendi çizgilerini yansıtma çabası içerisinde olmalarıdır.

Kap & ceket ürün grubunda yer tesettür kap modelleri yine muhafazakar giyinmeyi seven bayanlarımız için sonbahar/kış sezonuna özel olarak hazırlanmaktadır. Tesettür giyime meraklı olan bayanların son yıllarda en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan kap çeşitleri, sahip oldukları gösterişli tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Kap çeşitleri, ceket modellerinin yanı sıra hem iş hayatında çalışan hem de ev hanımlarının tercih ettiği tesettür grubudur. Serin ve soğuk havalarda dış ortamlarda sizleri ısıtacak olan kap & ceket çeşitleri yeni nesil ve trend ürünlerini yakından takip etmek istiyorsanız markamızın sanal platformunu yakından takip etmeniz yeterlidir. Size özel olarak hazırlanan kombinler sayesinde kendinizi farklı hissetmek ve tesettür çeşitlerine uygun fiyatlara sahip olmak istiyorsanız yeni adresiniz artık bi bashka butik.

Dış giyimin en önemli parçalarından birisi cekettir. Özellikle kıyafetlere kattığı ağırlık ile daha resmi bir hale getirir ve her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ceketler her ne kadar kıyafetlerinize bir ağırlık katarak resmi bir hale getirecek olsa bile seçeceğiniz ceket modeli sayesinde kıyafetlerinizin spor çizgide yer almasını da sağlayabilirsiniz. Tesettür ceket modelleri içerisinde klasik seçimler için üretilmiş olan birçok ceket modeli yer alırken aynı zamanda spor seçimler için üretilmiş olan birçok ceket modeli de yer almaktadır. Sitemizde sizlere ceket modellerini sunduğumuz sırada iki farklı tarz için de en uygun olan modelleri sunmaya özen gösteriyoruz. Sunduğumuz modeller arasında şık bir davete giderken kullanabileceğiniz ceket modelleri yer aldığı gibi arkadaşlarınızla buluşurken spor tarzınızı daha güzel hale getirecek ceket modelleri de yer almaktadır.

Birçok kadının en büyük problemleri arasında aradığı kıyafetin kendisine uygun olan bedenini bulamamak yer almaktadır. Bu noktada sitemizde sizlere farklı bedenleri de sunmaya özen gösteriyoruz. Bu yüzden bir model seçtiğiniz zaman beden konusunda sorun yaşama ihtimaliniz çok düşüktür. Ceket modellerimiz içerinde farklı zevk ve tarzlara uygun bir şekilde üretilmiş olan modeller olduğu gibi aynı zamanda farklı kumaş seçenekleri ve renk seçenekleriyle üretilmiş olan modellerde yer almaktadır. Özellikle renk seçeneği konusunda çok geniş bir seçenek ağımızın bulunuyor olması kadınların diğer kıyafetleriyle uyumlu olabilecek ceketleri seçme evresinde daha rahat olmalarını sağlamaktadır.


Tesettür Ceket Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür ceketler arasında birçok tarz ve model bir arada sunulduğu için kadınların seçim sırasında büyük soru işaretleri yaşadığınızı görebiliyoruz. Tesettür ceket modelleri arasında seçim yapacağınız sırada ilk olarak kendi tarzınızı baz almanız gerekmektedir. Kendi tarzınıza en uygun olan modeli seçmeniz ilerleyen dönemlerde de kullanmanız açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Sitemizde yer alan modellerin bu kadar fazla olmasının sebebi de insanların kendi tarzları için en uygun olan modeli rahatlıkla bulmasına yardımcı olmaktadır. Ceket seçimi sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise; ceketin boyudur.

Sitemizde yer alan ceketler arasında sizlere farklı boylarda olan birçok ceketi bir arada sunuyoruz. Bu ceketler arasından günlük hayatınızda kullandığınız boyuta en yakın olanını seçmeniz kullanım esnasında sizi zorlamayacaktır. Sitemizde yer alan ceket modelleri mevsimlere göre de değişiklik göstermektedir. Bütün modellerin en iyi kullanım için özel olarak üretiliyor olması kullanım sırasında sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Sitemizden sipariş verdiğiniz sırada aldığınız ürünleri kredi kartınız ile ödeyebileceğiniz gibi aynı zamanda kapıda ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Güvenli alışveriş konusunda bütün imkanlara sahip olan sitemiz üzerinden siparişlerinizi kolay bir şekilde verebilirsiniz. Kargolarınız sizlere 1 ile 3 iş günü arasında teslim edilecektir ve 150 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemenize gerek yoktur.

Tesettür kıyafet denilince ilk akla gelen kıyafetlerden birisinin kaplar olduğunu görüyoruz. Her tarz ile büyük bir uyum içerisinde olan kaplar genellikle farklı modeller ve tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Kıyafetinizi doğru bir şekilde tamamlamak istiyorsanız kap modelini doğru seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Çünkü tarzınızın en iyi yansımasını bu şekilde elde edebilirsiniz. Birçok kişinin kendi tarzına en uygun olan kap modelini bulma evresinde sıkıntı yaşadığını görebiliyoruz. Kap modelleri arasında özellikle birçok yerde sıradan modellerin yer alması bu noktada insanların sıkıntı yaşamasına sebep olmaktadır. Sitemizde incelediğiniz zaman farklı tarzlar ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz birçok kap modelinin yer aldığını görebilirsiniz. Sitemizde sizlere sunduğumuz modelleri farklı tarz ve zevkleri düşünerek sunmaya özellikle özen gösteriyoruz.

Her kıyafet modelinin olduğu gibi kap modellerinin de kendi içerisinde farklı tarzlara ayrıldığını görüyoruz. Yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak ayrılan kaplar aynı zamanda kullanılan kumaşa göre de ayrılmaktadır. Bu noktada koton, kot, viskon, polyester ve yünlü gibi farklı modellerde kapların yer aldığını görebilirsiniz. Sizlere sitemizde tesettür kap modelleri sunarken bütün modelleri sunmaya özen gösteriyoruz. Bir davete katılacağınız zaman sitemizde yer alan modeller içerisinden şık ve ağır duran kap modellerini tercih edebileceğiniz gibi günlük hayatınızda kap giyineceğiniz sırada daha spor duran modelleri tercih etme imkanına sahipsiniz.

Doğru Kap Seçimi

Kap alınacağı sırada birçok kişinin yaptığı yanlışların arasında kendi tarzına uygun olmayan modelleri seçmeleridir. Her kıyafette olduğu gibi kap seçimi sırasında da her zaman kendi tarzınız ile uyumlu olacak olan modeli seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde seçtiğiniz kap modeli sizlere uygun olmayacağı gibi diğer kıyafetlerinizle de uyumlu olmayacağından dolayı kullanamazsınız. Sizlere bütün kıyafetleriniz ile uyum içerisinde kullanabilmeniz için farklı tarzlara uygun olan yüzlerce modeli bir arada sunuyoruz. Bu modelleri sunduğumuz sırada her modelin farklı renklere sahip olanları da sunarak hem zevkinize hem de beğendiğiniz renge uygun bir kap modeli sahibi olma imkanı veriyoruz. Sitemizde yer alan kap modelleri arasından istediğinizi çok rahat bir şekilde sipariş vererek kullanabilirsiniz.

Kap modellerimizin her yaşa ve tarza uygun bir şekilde olması şık kombinler oluşturacağınız sırada sizlere tamamlayıcı bir unsur olarak destek verecek ve daha şık olmanızı sağlayacaktır. Tesettür kap modellerinin fiyatları da birbirine göre değişiklik göstermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğumuz için bir sipariş verdiğiniz zaman veya yer alan ürünler hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz destek hatları üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alma hakkına sahipsiniz. Bu noktada sizlere her zaman kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz ürünler hızlı bir şekilde hazırlanarak belirttiğiniz adrese 1 ile 3 iş günü arasında gönderilecektir.