İgus Şal Modelleri ve Fiyatları

Kapalı giyinmeyi seven bayanlarımız için tesettür markaları sürekli olarak ürün güncellemesi yapmakla birlikte aynı zamanda sektöre nice yenilikleri de kazandırmaktadır. Markaların her sezon tatlı bir rekabet içerisinde birbirleriyle yarışmalarının neticesinde kazanan hep muhafazakâr giyim tarzını benimseyen bayanlarımız olmaktadır. Ürün çeşitliliğinin tesettür giyimde artması çalışan veya ev hanımlarının kendileri için tesettür kombin hazırlama noktasında birçok farklılığı yakalamalarına yardımcı olmaktadır. Başörtüsü ürünlerinde son yıllarda eşarp çeşitlerinin yanında şal modellerinin de fazlaca yer alması farklı bir kombin arayanlar için iyi bir alternatif olmuştur. Klasik giyim tarzının yanı sıra sportif giyinmeyi seven genç ve kendini genç hissedenler için ipek, tafta, pamuklu, şifon ve igüs şal modelleri daha fazla çeşitlilik sunuyor. Özellikle tek renk çeşitliliği ve özel kumaşı sayesinde belirli bir kalıba sahip igüs şal çeşitleri tesettür giyimde yeni tarz arayanlar için yeni ürün grubu diyebiliriz. Kumaşının sahip olduğu özellik sayesinde tesettürlü bayanlarımızın kendileri için baş bölgesinde hazırlayacağı örtünme şekli bu ürünler sayesinde uzun süre sabit kalabilmektedir. Eşarp markası olarak da bilinen igüs şallar genellikle keten kumaştan üretilmektedir. Baş bölgesinde tek renk çeşitliliği isteyen hanımlarımız için firmamızın eşarp & şal kategorisinde yer alan son moda şal çeşitleri içerisinde dilediğiniz igüs modellerini zevkinize uygun seçebilirsiniz. Hızlı, kolay ve pratik bir alışveriş imkanının yanı sıra ödeme güvenliği ve kapıya teslim hizmetimiz sayesinde sektörde lider bir marka olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen İgus şal ürünleri sitemizde yer almaktadır. Tesettür konusunda hassas davranan ve kendisi için en uygun şal modelini seçerek satın almak isteyen hanımefendiler, bu kategoriden rahatlıkla yararlanabilirler. Sitemizde tesettür bakımından dinimize %100 uygun şallar satılmaktadır. Böylelikle alacağınız şallar ile şıklığınızı koruyabilir, İslamiyet’in emirlerine kolayca uyabilirsiniz. Bibashka farkıyla satışa çıkan ürünlerin fiyat bakımından da sizleri zorlamayacağını kolaylıkla ifade edebiliriz.

Kapalı giyinen ve bu yüzden kendisine şık bir şal arayan hanımefendiler, İgus şallara göz atarak diledikleri ürünleri sipariş edebilirler. Birinci sınıf kalitedeki kumaştan üretilen şallar, vücudunuza uygun bir biçimde üretilmiştir. Böylelikle baş ve boyun dahil olmak üzere birçok uzvunuzu kapatabilir, sokakta rahatça dolaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünlerin en güzel özelliği, ter konusunda problem yaratmamasıdır. Yani İgus şal çeşitlerimiz kumaşının kalitesinden dolayı hava almakta ve başınızı ferah tutmaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerin cildinizi koku vs. gibi sıkıntılarla karşı karşıya getirmeyeceğini ifade edebiliriz. Defalarca yıkansa bile şekli bozulmayan ve renginde solma yapmayan İgus şallar sitemizde yer almaktadır.

İgus şal alarak kendisini şık ve gösterişli kılmak isteyen hanımefendiler, memnun kalmamaları dahilinde ürünleri anında iade edebilirler. Sitemizde yer alan İgus şallar yıpranma konusunda da dayanıklı olduğunu için uzun bir süre boyunca kolaylıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda renginde solma meydana gelmediğinden dolayı şallarınızı ilk günkü gibi kombinleyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan İgus şalların boyu 175cm, eni ise 67cm’dir. Dolayısıyla şalın boyun ve üst bölgenizi kolaylıkla kapatacağını ifade edebiliriz. Özellikle tunik ve ceket gibi tesettür ürünleriyle kolaylıkla kombinleyebilir ve görünmesini istemediğiniz uzuvlarınızı gizleyebilirsiniz. Sitemiz renk bakımından da oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Dolayısıyla kıyafetlerinize ve giyim tarzına göre ürünleri seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Bunun yanında desen ve çeşit konusunda da çalışmalar yapan sitemizde 30’dan fazla ürün yer almaktadır.

İgus şal ile yaz kış demeden şık bir biçimde dolaşmak isteyen hanımefendiler, fiyat konusunda da zorluk yaşamayacaklardır. En kaliteli kumaştan imal edilen ürünlerin yıllar boyunca kullanılabilmesi, kesenizin de zarar görmemesine yardımcı olacaktır. Dilerseniz taksitle veya kapıda ödeme seçeneği ile ürünleri teslim alabilir, keyfinize bakabilirsiniz. İslamiyet’in tesettür kurallarına uygun davranmak isteyen hanımların oldukça seveceği İgus şallar, aynı zamanda örtünmeyen hanımefendilerin de dikkatini çekecektir. Yine mevlüt, cenaze ve diğer toplantılarda bu ürünleri alabilir ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sitemizde bu kategoride farklı renk ve desenlerle karşınıza çıkan İgus şalları görebilirsiniz. Eğer ürünler hakkında merak ettikleriniz bulunuyorsa, Whatsapp numaralarımıza yazabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Bibashka.com.tr kalitesiyle elde edeceğiniz tüm ürünlerin garanti kapsamında olduğunu da hatırlatmalıyız. Değişim ve iade garantili ürünleri en ucuza bulabileceğiniz Bibashka, sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.