1

Tesettür İğne ve Mıknatıs Modelleri

Muhafazakâr ve kapalı giyinmeyi seven bayanların tesettür giyimde en çok tercih ettiği ürün grubu başörtüleridir. Eşarp & şal çeşitlerinden meydana gelen bu ürün grubu klasik ve geleneksel modellerin yanı sıra modern ve yenilikçi çizgilere sahip çeşitleriyle adeta şıklığın ve zarafetin bayanlar için temsilcisidir. Tesettürlü bayanların kullanımına sunulan başörtüleri aynı zamanda çeşitli aksesuarlarla daha ihtişamlı bir hale getirilmektedir. Zevkle ve beğenilerek hazırlanan bir tesettür kombinin eşarp & şal aksesuarlarıyla süslenmesi hanımlar için dış görünümün taçlandırılarak ortaya çıkarılmasını sağlıyor. Başörtüsü aksesuarları arasında son yıllarda farklılık meydana getiren ürünler arasında ilk sırada iğne mıknatıs modelleri gelmektedir. Eşarp ve şalların baş kısmına takılması sırasında kullanılan bu ürünler görsel tasarımları itibariyle kullanıcıya farklılık kazandırmaktadır. Kullanmakta olduğunuz eşarp veya şal modellerini bundan böyle iğneyle delmenize gerek kalmadan uzun yıllar kullanabileceksiniz. Başörtülerinin birbirleriyle, tesettür elbise veya abiye modelleriyle hem uyumlu hem de uzun süre hoş görünmesini sağlamak için güçlü mıknatıs etkisinden yararlanılarak kullanılmaktadır. İğne mıknatıs çeşitleri tesettürlü bayanların daha çok özel gün, gece ve davetlerde giyecekleri tesettür elbise ve abiye çeşitleriyle kullanılması için üretilmiştir. Bu ürünler parlak metal aksamlarının yanı sıra gösterişli ve ihtişamlı taş süslemeleriyle adeta kombine farklı bir hava kazandırmaktadır. Sizlerde katılacağınız davetlerde farklılık istiyorsanız bibashka.com.tr sayfamızda yer alan eşarp & şal kategorisinde yer alan iğne mıknatısları inceleyip beğendiğinizi sipariş verebilirsiniz.

Başını örten ve şıklığından da ödün vermek istemeyen hanımlar, değişik aksesuarlar ile kendi modalarını yaratmakta ve değişik bir görünüm elde etmektedirler. Allah’ın tüm Müslümanlara bir emri olan tesettür, inananlarca yerine getirilmesi gereken bir koşuldur. Bu hassasiyeti taşıyan tüm mümin kadınlar, örtünme yoluna gitmektedirler. Ancak şıklığı da yabana atmak istemeyen hanımefendiler, tesettür iğne mıknatıs ürünleriyle giyim tarzlarına hareket katmaktadırlar. Bu anlamda sizlere çok geniş bir envanter açan Bibashka, oldukça kaliteli iğne mıknatıslar ile ihtiyacınızı gidermektedir. Sitemizden dilediğiniz iğne veya mıknatısı satın alarak modaya uygun biçimde kapanabilir ve keyifle istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Tesettür başörtüsü ve eşarplar için desenli iğneler kullanılmaktadır. Bu iğneler doğru eşarp ile beraber kombinlendiklerinde ortaya harika bir görüntü çıkmaktadır. Sitemiz bu anlamda sizlere çok farklı çeşitler sunmaktadır. Farklı renklerdeki taşlı iğneler ile güzel bir görünüm elde edebilecek ve güzelliğinize güzellik katabileceksiniz. Bunun yanı sıra tesettür iğnelerimiz son derece dayanıklı ve kullanışlıdır. Başınızda herhangi bir bölgeye batma imkanı olmayan iğnelerin desenleri de özel tasarımcılar tarafından hazırlanmıştır. İhtişamından ödün vermek istemeyen ancak tesettür kurallarına uygun hareket eden hanımefendilerin tercihi olan bu ürünler, tüm yaş grubuna hitap etmektedir. Bilhassa genç kadınların özel davetlerde ve düğünlerde süs için kullandıkları tesettür iğne modelleri sitemizde yer almaktadır.

Sitemizde yer alan ürünlerden birisi de tesettür mıknatıstır. Çok güçlü bir mıknatısa sahip olan ürünleri şal veya eşarbınıza takarak kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı farklı desenlere ve çizgilere sahip olduğu için başörtünüze yakışan tesettür mıknatısı satın alabilir ve kolayca kullanabilirsiniz. Son derece kaliteli bir malzemeden üretildikleri için sonsuza dek kullanabileceğiniz mıknatıslar görünüşünüze zarafet katacaktır. Son olarak eşarplarınızı veya şallarınızı tutturmak için de mıknatıstan faydalanabileceğinizi aktarmalıyız.

Sitemizde bu kategoride görmüş olduğunuz tesettür iğne ve mıknatıslar fiyat bakımından çok çok uygundur. Oldukça makul ücretler vererek elde edebileceğiniz ürünler ile şıklığınıza şıklık katabilecek, değişik bir tarz yaratabileceksiniz. Ürünlerimizi dilerseniz 6 ay taksitle de kolaylıkla alabilir yahut kapıda ödeme seçeneğini tercih ederek ürün teslimi sırasında ödemenizi yapabilirsiniz. Yurdumuzun dört bir noktasına 1 ila 3 iş günü içerisinde gönderilecek ürünler, garantimiz altındadır. Tesettür iğne ve mıknatısları beğenmemeniz durumunda iade edebileceğinizi de unutmadan belirtmeliyiz.

Eşarp, bone veya şallarınızı tutturmak için kullanabileceğiniz tesettür iğne ve mıknatıs ürünleri, aynı zamanda bir takı olarak da değerlendirilebilmektedir. İhtişamlı görünümü ve dikkat çeken yapısı ile özel gün ve gecelerin vazgeçilmezi olan bu ürünlerin sizlere fark katacağını yeniden belirtmemiz gerekiyor. Beğendiğiniz tesettür iğne ve mıknatısları seçerek dakikalar içerisinde siparişinizi verebilir ve ürünü teslim alabilirsiniz. Sormak istediklerinizi bizlere Whatsapp üzerinden iletebileceğinizi de unutmadan aktarmalıyız. İyi alışverişler diliyoruz.