1

Düz, İpek, Pamuklu ve Tafta Eşarplar

Tesettür giyimde ilk simge olma özelliğine sahip ve sektörün adı anıldığında da akla ilk gelen ürün grubu da eşarp çeşitleridir. Zarif bir duruş arayanlar için farklı renk ve desenlere sahip aynı zamanda çeşitli kumaşlardan üretilen özel bir eşarbı seçmeleri yeterlidir. Tesettür giyimin özel temsilcisi olan bu ürünler şimdilerde daha fazla çeşide ve modele sahiptir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan eşarp modellerinden asillik ve zariflik isteyenler için ipek kumaşlardan üretilen çeşitleri şık ve trend olmak isteyenler kapalı bayanlarımız için twill eşarplar tercih edilebilir. Eşarp koleksiyonunda yer alan ürünlerin tamamını kendi markamıza özel olarak seçerek siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlardan satışa sunmaktayız. İnternet platformunda yer alan eşarp seçeneklerinde iddialı indirimler yaparak sizlerin zarif ve şık görünüme kavuşmanız noktasında üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz. Tesettür eşarp fiyatları piyasada yer alan diğer muadillerine göre çok daha cazip fiyatlarda ve uygun ödeme seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Tesettür giyimde henüz yeni bir marka olmamıza karşılık şıklığına, zarifliğine ve dış görünümüne özen gösteren bayanlarımız için geniş bir ürün koleksiyonuna sahibiz. Tesettürün yeni adı olarak bizler ayrıca müşterilerimizin kendi zevk ve tarzlarına uygun özel kombin tavsiyelerinde bulunmaktayız. “Satılmayanı değil yakışanı giydireceğiz” düşüncesiyle hareket ederek, bizi tercih eden müşterilerimiz mağazalarımıza ve sanal platformumuza adım attıkları andan itibaren kendilerine yakıştırdıkları tüm kombini tepeden tırnağa ihtiyacı olan tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirler. 

Müslüman hanımefendiler, şık bir biçimde örtünmek amacıyla kendilerine uygun ve kaliteli eşarp arayışına girmektedirler. Özellikle Allah’ın kadınlardan istediği biçimde kapanmak bu hassasiyeti taşıyan herkes için son derece önemlidir. Tabii ki yeni dönemde kadınların görüntülerine de çok değer verdikleri ve bu yüzden kendilerine yakışan eşarpları satın almak istedikleri de bilinmektedir. Bu durumun farkında olan ve sektördeki eksiklikleri gören Bibashka, sizleri en güzel eşarp ürünleriyle baş başa bırakmaktadır. Bu kategoride yüzlerce farklı renk ve desendeki eşarpları bulabilir ve en makul ücretlerle satın alabilirsiniz. Tamamı kalite standartlarına uygun eşarpların fiyatları da sizleri zorlamayacak düzeylerdedir. Böylelikle rahatlığınızdan ödün vermeyecek ve İslamiyet’in kurallarını en güzel biçimde tatbik edebileceksiniz.

Kategoride yer alan tüm eşarplar %100 ipek kumaştan elde edilmiştir. Dolayısıyla herhangi bir terleme problemi yaşamayacağınızı belirtebiliriz. Bunun yanı sıra %100 ipek kumaşlar koku yapmamakta ve takıldığı zaman kişiyi rahatsız etmemektedir. Aynı zamanda ürünlerin sıcak yaz aylarında kullanılabildiğini de ifade etmeliyiz. Nefes alan dokusu ile baş sağlığınızı da koruyabilecek ve Allah’ın emirlerine uymuş olacaksınız. Sitemizde gördüğünüz eşarpların diğer bir özelliği de ütü konusunda zorluk çıkarmamasıdır. Kolay ütülenen ve hızlı buruşmayan yapısıyla her yere gidebilecek, uzun süreler boyunca başınızda taşıyabileceksiniz.

Sitemiz eşarp modelleri bakımından oldukça büyük bir envantere sahiptir. Hanımefendilerin ihtiyacı olan tüm desendeki ürünler sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bu sayede kıyafetinizle kombinlemek için kendinize birden fazla eşarp seçebilecek ve satın alabileceksiniz. Desen kalitesi ve kenar süsleriyle dikkat çeken eşarpların her yaş grubuna uygun olduğunu da belirtebiliriz. Bilhassa tecrübeli modacılar tarafından tasarlanan ürünler genç hanımefendilerin de göz zevklerine hitap edecek biçimde dizayn edilmiştir.

Sitemizde bulunan eşarpların tamamı 87 cm en ve boy genişliğine sahiptir. Dolayısıyla başınızı rahatça saracak ve bağlama konusunda en ufak bir problem yaşamayacaksınız. Ayrıca ürünlerimiz ile alakalı daha teknik bilgiler almak isterseniz, whatsapp numaralarımızdan bizlere yazabilir, hızlı ve anında cevap alabilirsiniz.

Bibashka kalitesiyle sizlerle buluşturulan eşarp ürünlerinin yerli üretim olduğunu da özellikle ifade etmeliyiz. Satın almak istediğiniz ürünleri seçerek siparişinizi hızlı bir biçimde verebilir ve bu rahatlığa anında kavuşabilirsiniz. Ülkemizin her bir yanına gönderim yaptığımızı ve 2-3 iş günü içerisinde eşarpları teslim alabileceğinizi de belirtmeliyiz. Fiyat konusunda da müşterilerini üzmeyen Bibashka, farklı ödeme metotlarını kullanıcılarına açmıştır. Böylelikle isteyenler taksitle eşarp alabilir veya kapıda ödeme seçeneğini işaretleyerek ürünü teslim aldıklarında ödemelerini yapabilirler.

Desenli eşarp kategorimizde yer alan ürünlerin yanı sıra düz eşarp gibi kategorilere de göz atmanızı öneriyoruz. Özellikle tesettür giyim konusunda sıkı bir çalışma yapan Bibashka, ürün gamını genişleterek sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Bu anlamda tüm ürünlerimizi güvenle alabileceğinizi belirterek iyi alışverişler diliyoruz.