1

Düz Eşarp Modelleri ve Çeşitleri

Kapalı giyinmeyi seven hanımlarımız, kendine yakışan kombini hazırlarken ürün seçiminde en çok dikkat ettikleri ve hassas oldukları parçalardan biri de eşarp modelleridir. Tesettür giyimin her zaman nadide birer parçası olan ve simgesel bazlı olarak bu giyimin ilklerinden olan eşarplar yüzlerce renk, desen, çeşit ve modele sahiptir. Tesettür eşarp üretiminde rol alan markalar özellikle kendi markasının çizgilerini yansıtmaya özen göstermektedirler. Tasarımlarının yanı sıra eşarp üretiminde kullanılan kumaşları da özenle seçen markalar şıklığın ve zarifliğin ön plana çıkarılması noktasında tüm hassasiyeti göstermektedirler. Bi Bashka olarak bizlerde siz değerli müşterilerimizin gereksimini olan en güzel eşarp çeşitlerini kendi koleksiyonumuzda bulundurmaktayız. Eşarp & Şal kategorisi olarak hazırlamış olduğumuz kataloğumuzda yer alan ürünleri dilediğiniz zaman inceleyebilir, beğendiğiniz ve zevkinize uygun ürünleri dilerseniz online olarak sipariş verebilirsiniz. Geniş bir eşarp koleksiyonuna sahip olan markamız kapalı giyimde mütevaziliği ve klasik giyim tarzını benimseyenler için gösterişten uzak ve sadeliği isteyenler için düz eşarp modelleri en doğru tercihtir. Bu eşarp grubu tasarımları bakımından sade bir görünüme sahip olmakla birlikte tek renk seçeneği sunulmaktadır. Bazı çeşitlerinde kabartma ve değişik dokuma şekilleri kullanılmış olsa da tek renkli olarak üretilmektedir. Düz eşarp çeşitlerinin seçiminde muhafazakâr bir yaşam tarzını benimseyen hanımlar kendileri için hazırlayacakları tesettür giyim kombinin üzerine aksesuar olarak kolaylıkla seçme fırsatına sahip olabilirler.

Başlarını örten hanımefendiler, aynı zamanda şık eşarplar ile giyim tarzlarını yansıtmak istemektedirler. Allah’ın mümin kadınların örtünmesi gerektiğini emrederken, bunun da kurallarını kullarına belirttiği bilinmektedir. Dolayısıyla hanımefendilerin eşarp ve benzeri örtünme araçları ile uzuvlarını kapatmaları doğru olacaktır. Genellikle eşarp bulmakta zorluk çeken kadınların ihtiyacını karşılamak adına yola çıkan Bibashka, oldukça kaliteli eşarpları sizlerle buluşturmaktadır. Böylelikle dilediğiniz renk ve desendeki eşarpları seçerek dini kurallara uyabilir ve modadan ödün vermeden yaşantınızı devam ettirebilirsiniz. Son derece makul ücretler üzerinden satın alabileceğiniz tüm ürünleri bu kategoride bulabileceğinizi yinelemeliyiz.

Bu kategoride düz eşarplar yer alırken, eşarpların tamamı kaliteli kumaştan üretilmiştir. Eşarplarımız %100 ipekten imal edildiği için son derece şık bir görünüme sahip olmakla beraber başınızın nefes almasına da yardımcı olmaktadır. Bilhassa yaz aylarında terleme yapmayan düz eşarplar, çok uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Kategorimize göz atmanızı ve dilediğinizi ürünü sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz.

Sokakta, sporda, yolda veya özel günlerde giyebileceğiniz düz eşarplar, farklı renk seçenekleriyle sizlerle buluşmaktadır. İstediğiniz renkteki %100 ipek eşarpları Bibashka kalitesiyle alabilir ve uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Eni ve boyu 87cm olan eşarpların bağlama problemi de mevcut değildir. Ayrıca ütü tutan ve herhangi bir kırışıklık yaratmayan eşarpların hayatınızı kolaylaştıracağını ifade edebiliriz. Eşarpların en dikkat çeken özellikleri ise sıcak mevsimlerde koku yapmamasıdır. İçerisinde sentetik kumaş barındırmayan ürünlerimizin tamamı garanti kapsamındadır ve sorun yaşamanız dahilinde değişime açıktır. Aynı zamanda iade şartlarına da başvurabileceğinizi hatırlatmalıyız.

Sitemizden düz eşarp satın almak isteyenler, 6 farklı kredi kartı ile ödemelerini rahatlıkla yapabilirler. Ayrıca taksit imkanıyla da zorlanmayacağınızı ifade etmeliyiz. Bunun yanı sıra kapıda ödeme seçeneğini işaretleyerek ürünü teslim aldığınız anda para ödemesi yapma şansına da sahip olduğunuzu da söylemeliyiz. Türkiye’de istediğiniz her yere ulaşan kargo ile düz eşarbınıza kavuşabilir ve zevkle kullanabilirsiniz. Eşarplar hakkında sormak istediklerinizi Whatsapp üzerinden bizlere ulaşarak ya da mail adresimize e-posta göndererek rahatlıkla sorabilir, hızlı ve akıcı cevaplar alabilirsiniz.

40’dan fazla renk seçeneği bulunan düz eşarpların yıpranma konusunda da dayanıklı olduğu bilinmektedir. Bilhassa ütü ye yıkanmalara karşı kaliteli olan eşarpların eskime problemleri de söz konusu değildir. Ayrıca aldığınız renkteki eşarpların zamanla solmayacağını garanti edebiliriz. Sitemiz birçok noktada uygun fiyat ile yüksek kaliteyi birleştirme çabasına girmiştir. Özellikle kendisine eşarp almak isteyen hanımefendilere çok geniş bir envanter sunan Bibashka, fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Ürünleri farklı satın alma seçenekleriyle elde edebileceğiniz gibi nakit olarak da temin edebilir, örtünmenin en güzel haliyle şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

Bu kategorimizde farklı model ve renklerdeki eşarpları rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Taksitli veya nakit olarak alacağınız ürünlerin 2 gün gibi çok kısa bir sürede tarafınıza ulaştırılacağını da belirtmeliyiz. İyi alışverişler.