C480S
₺175,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
C474G
₺208,00 KDV Dahil
₺260,00 KDV Dahil
C476G
₺191,00 KDV Dahil
₺239,00 KDV Dahil
C477S
₺183,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
C477G
₺183,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
C469G
₺206,00 KDV Dahil
₺257,00 KDV Dahil
C469S
₺206,00 KDV Dahil
₺257,00 KDV Dahil
C474S
₺208,00 KDV Dahil
₺260,00 KDV Dahil
C427R
₺94,50 KDV Dahil
₺189,00 KDV Dahil
C386A
₺89,50 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
C386G
₺89,50 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
1

Tesettür Bayan Çanta Modelleri

Tesettürlü hanımlarımız hazırlamış oldukları kombinlerde renkliliği ve farklılık arttırma adına çanta çeşitlerine yönelmeleri en doğru kararlardan biridir. Günlük kullanıma çok uygun olan bu çanta modelleri ayrıca özel günlerinizde ve davetlerde de sizlerin en büyük yardımcınız olacaktır. Telefon, makyaj malzemeleri ve diğer gereksinimlerinizi taşımanızda büyük bir kolaylık sağlayan çantalar birçok çeşidiyle muhafazakâr giyimi benimseyen bayanlarımız için her sezon yenilenmektedir. Elde taşınan modellerinin yanı sıra omuz ve sırt kısmında da taşınabilen modelleri bulunmaktadır. Çanta modelleri, tesettür aksesuar grubu içerisinde en çok kullanılan bu ürünler her yaş grubuna özel olarak üretilen versiyonları mevcuttur. Kapalı giyinmeyi seven genç hanımlarımız için çapraz takılabilen omuz bölgesi için tek askılı sırt kısmı için çift askılı olarak üretilen çeşitleri mevcuttur. Çalışan hanımlarımızın tesettür kombinine büyük bir katkı sağlayan bu ürünler ayrıca günlük eşyaların ve aksesuarlarında rahatlıkla taşınmasında büyük kolaylık sağlar. Çanta çeşitleri her yıl çeşitli sezonlarda kapalı giyinmeyi tercih eden bayanlarımız için yenilenirken özel davetlerde de rahatlıkla kullanılabilecek çeşitlere de sahiptir. Tesettür elbise ve abiyelerin kombinini tamamlama noktasında el çantaları bu noktada başrolü üstlenirken, farklı renk, desen ve şekilleriyle adeta hanımlarımızı büyülemektedir. Girdikleri ortamlarda şık, zarif ve gösterişli olmak isteyen tesettürlü bayanlarımız, kendilerine özgün el çanta çeşitlerinden dilediğini bibashka.com.tr platformumuzda yer alan çanta & cüzdan koleksiyonundan dilediğini istedikleri zaman tercih edebilirler.

İslam dinine uygun giyinmeyi tercih eden hanımefendiler için tesettür çantalar şıklıklarının en önemli belirleyici aksesuarlarını oluşturmaktadır. Tesettür giyim ürünlerinin geniş yelpazesi içerisinde en çok ihtiyaç duyulanlardan biri olan çantalar sitemizin ürün portföyü içerisinde önemli bir yere sahiptir. Birbirinden farklı çok sayıda model çeşidi ile Bibashka.com.tr adresi üzerinden müşterilerimize sunulan çantalarımız arasında her kullanıma uygun alternatifler yer almaktadır. Yüksek kalite uygun fiyat politikası ile satışa sunulan ürünlerimiz, son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Böylelikle uzun ömürlü bir kullanım ömrü vaadeden ürünlerimizi, sitemiz üzerinde bulunan ürün sayfalarından inceleyebilir, haklarında detaylı bilgileri görüntüleyebilir ve kendi giyim tarzınıza uygun çanta modellerini tercih ederek ister şık ister spor kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme yöntemleri yüksek güvenlikli seçeneklerden oluşmakta ve taksitlendirme gibi ödeme kolaylıkları yapmaya da imkan tanımaktadır. Müşterilerimiz tesettür çanta seçeneklerimize dair sorularını, kullanıma sunduğumuz iletişim yöntemlerini değerlendirerek tarafımıza iletebilir ve böylelikle merak ettikleri konularda gerekli bilgilendirmelere rahatlıkla ulaşabilirler. Siparişlerin alınmasının ardından, müşterilerimiz tarafından seçilen çanta modelleri kargo sürecine uygun şekilde ambalajlanmakta ve paketlenmek üzere teslimat aşamasına aktarılmaktadır.

Özel kullanımlara uygun şık modellerin yanı sıra sitemizde günlük kullanıma uygun geniş ve kullanışlı çanta modelleri de siz değerli müşterilerimize sunulan ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Son derece uygun fiyatlara yüksek kalite garantisi ile gerçekleştirdiğimiz satışlarımızda müşteri memnuniyeti parolası kullanmakta ve bunun için gerekli bütün adımları da özenle atmaktayız. Ürünlerimiz uzun ömürlü ve rahat bir kullanım vaadeden seçeneklerden oluşmaktadır. Çapraz çantalar, askılı çantalar, potföy çantalar ve daha birçok farklı çanta çeşitliliğimiz, günlük hayatında tesettür giyimi tercih eden kadınların ihtiyaçlarını karşılamak konusunda aradıkları modelleri bulabilmelerine elverecek kadar geniştir.

Tesettür çanta ihtiyaçlarını internet üzerinden gidermek isteyen müşterilerimiz Bibashka.com.tr adresinde sunmuş olduğumuz güvenilir ödeme yöntemlerini ve ödeme kolaylıklarını değerlendirerek birbirinden şık ve kullanışlı modellere rahatlıkla sahip olabilirler. Sunduğumuz ürünler kargo sürecinde de takip edilebilmekte ve yapılan özel paketlemeler ve ambalajlama işlemleri sayesinde müşterilerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Müşterilerimiz ürünlere dair detaylı bilgilere, her ürün için olarak oluşturulan ürün sayfaları üzerinden erişebilmektedir Ürün sayfalarımızda yer alan bu konular haricinde soruları ve merak ettikleri bulunan müşterilerimiz ise paylaşılmış olan iletişim yöntemlerimizi tercih ederek bizlerle iletişime geçebilir ve gerekli bütün bilgilendirmelere rahat bir şekilde ulaşabilirler. Bibashka.com.tr satış politikası olarak yüksek kalite uygun fiyat prensibini edinmiş ve müşteri memnuniyeti parolası ile hareket etmektedir. Müşterilerimiz tesettür çantaların da dahil olduğu geniş ürün portföyümüz arasından giyim aksesuar ve ihtiyaçlarını son derece güvenli ve de avantajlı bir şekilde giderme imkanına sahiptir. Bibashka.com.tr olarak, müşterilerimize sunduğumuz tesettür çanta modelleri arasında hem özel günlerde giyilebilecek şık modelleri hem de günlük hayat içerisinde kullanıma uygun, kullanışlı alternatifler yer almaktadır.