Tesettür Bayan Bone Modelleri

Tesettür giyim meraklılarına özgün rahat bir kombin hazırlayabilmeleri için markalar tarafından ürün yelpazesi çok geniş tutuluyor. Alt ve üst giyim, dış giyim, özel gün ve davetlere özgün ürünler ile diğer tesettür aksesuarlarından meydana gelen geniş bir ürün grubu bulunmaktadır. Kapalı giyinmeyi seven hanımlarımız kendi zevklerine uygun olarak hazırlamayı düşündükleri kombinlerde önemli parçaları aksesuarlardır. Her markanın kendine özgün olarak koleksiyonunda yer alan aksesuarlar arasında en dikkat çekici olanı, her zaman ön planda duranı ve muhafazakâr bayanların ihtiyacı olan bonelerdir. Yüzlerce farklı çeşide sahip olan bu ürünler genellikle saç tellerinin saklanmasında, eşarp ve şalların baş kısmından kaymamasını sağlıyor. Bone modelleri bağsız, bağlı ve dantelli olarak farklı çeşitlere sahiptir. Klasik ve bağlı bone modelleri bayanların baş kısmında arka bölümde yer alan parçaların bağcık yapılmasıyla kullanılır. Bağsız veya lastikli olarak tabir edilen tesettür giyim meraklıları için pratik bir kullanım sunan bu boneler baş kısmına oturtulmasıyla kullanılmaktadır. Dantelli veya nakışlı olarak tasarlanan boneler genellikle tesettür elbise ve abiyelerin kullanıldığı özel gün ve gecelerde tercih edilmektedir. Şık ve zarif bir görünüm elde etmek isteyen tesettürlü hanımlarımız için bone çeşitlerinin seçimi son derece önemlidir. Bununda sebebi başörtülerinin bağlanış şekilleri itibariyle eşarp ve şalların alt kısmında görülen bonelerin şekil, renk ve desen seçimi başörtüsüyle uyum sağlayacak şekilde olması gerekir.

İslamiyet’e göre hanımefendilerin baş ve baş bölgelerini kapatmaları istenmiştir. Dolayısıyla bu emirlere uymak isteyen kadınların kendileri için tesettür kıyafetler aradıkları bilinmektedir. Bu noktada sizlere destek veren sitemizde tesettür giyim ile alakalı tüm ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Tesettüre girmenin birçok farklı şekli olduğu gibi inanç ve fikirlere göre farklı ürünler piyasada yer almaktadır. Bu ürünlerden birisi de tesettür bone olmuştur. Tesettür bonenin sadece başı kapatan veya boyun ile beraber başı kapatan çeşitleri mevcuttur. Yukarıdan bağlamalı ve başörtü ile alakası olmayan bonelerin dinen caiz oldukları da bilinmektedir. Dolayısıyla daha modern bir görünüm elde etmek isteyen hanımlar, tesettür bonelere göz atarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Sitemizde yer alan tesettür boneleri en uygun fiyatlarıyla elde edebileceğinizi söylemeliyiz.

Tesettür bonelerin üretildiği kumaşın önemi son derece büyüktür. Bu konuda hassas davranan Bibashka, en kaliteli ürünleri siz müşterileriyle paylaşmaktadır. Tesettür bone ürünlerinin tamamı terleme yapmamakta ve başta şık bir görünüme sahip olmaktadır. Bunun yanı sıra yıpranma ve kırışıklık gibi sorunlarla da karşılaşmayacağınızı temin edebiliriz. Boneler doğru kumaşlardan üretildikleri için yıkamaya müsaittir ve renk solması gibi durumlar mümkün olmamaktadır. Bu sayede aldığınız tesettür boneleri uzun seneler boyunca giyebilir ve kaliteden ödün vermeyerek Allah’ın emirlerine kolayca uyabilirsiniz. Ürünler standart beden olduğu için ayarlanabilir yapısıyla tüm başı örtmenize müsaade etmektedir. Yani tesettür bonelerden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Bu kategorideki tesettür bonelerin hiçbir kayma yapmamaktadır. Yani başınıza giydiğiniz gibi kalmakta ve saçınızın açılmasına müsaade etmemektedir. Resmi giyinen hanımefendilerin tercih edebilecekleri boneler, fiyat konusunda da kesenizi rahatsız etmeyecektir. Son derece kaliteli ürünleri ucuz fiyatlara alabilir ve seneler boyunca kullanabilirsiniz. Fiyat anlamında sizlere yardımcı olan Bibashka, ödeme seçeneklerini de geniş tutmaktadır. Kredi kartına 6 aya varan taksit imkanlarıyla sitemiz büyük bir hizmet örneği sergilemektedir. Aynı zamanda kapıda ödeme seçeneği ile kargonuzu teslim alırken ödemenizi de gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin tüm köşesine gönderilen kargolarımız en geç 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır. Böylelikle oturduğunuz yerden bir tık ile sipariş verebilir ve kapıda ödeme kolaylığıyla şıklığa adım atabilirsiniz. Başörtüsü veya şal kullanmaktan sıkılan ve farklılık arayan hanımefendilerin merak ettikleri bu ürünlerin caiz olduğunu bir kez daha yinelemekte fayda görüyoruz.

Sitemiz çeşit konusunda da hanımefendilere büyük imkanlar tanımaktadır. Farklı renk seçenekleriyle beraber giyim kuşam tarzınız ve zevkinize göre istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Model bakımından da dini ve kültürel görüşlerinize bağlı olarak tesettür bonelere yönelebileceğinizi aktarmalıyız. Dinimizde caiz olan ve son dönemde genç kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan tesettür boneler, bir tık kadar uzağınızdadır. Ürünlerimizin teknik detaylarına ilişkin sorular için Whatsapp numaralarımızdan yararlanabileceğinizi belirtmeliyiz. Hepinize keyif dolu alışverişler diler, tesettür giyim konusunda Bibashka’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.