1

Tesettür Bayan Aksesuarlar

Çağdaş, modern, muhafazakâr, tesettürlü veya yenilikçi hangi yaşam tarzını benimserse benimsesin hanımların dış görünümleri noktasında dikkat ettiği konuların başında kombin gelmektedir. Sadece giyinmek değil, onlar için asıl önemli olan süslenmek ve bununla birlikte zarif, şık ve gösterişli olmak gelir. Tesettürlü giyinmeyi seven hanımlarda da aynı düşünce var olduğu için tercih edeceği alt ve üst ürün gurubunun yanında görsel kombini ön plana çıkaracak tesettür aksesuarlara da önem vermektedir. Sektörün içerisinde yer alan markalar genellikle tekstil ürünlerinde belirli üretimleri ön plana aldıkları için aksesuar noktasında zayıf kalabilmektedirler. Oysa ki muhafazakâr veya kapalı giyinmeyi seven hanımların kendi zevklerine ve beğenilerine uygun kombin hazırlamada adeta profesyonel bir yardımcı olan bibashka.com.tr olarak bizler hem mağaza hem de online platformumuzda bir hanımın baştan aşağıya ihtiyacı olan tüm ürünleri kendi koleksiyonlarımızda yer vermekteyiz. Giyimden eşarp & şal kategorisine çanta & cüzdandan tesettür aksesuar çeşitlerine kadar daha birçok ürünü kendi kataloglarımızda ve koleksiyonlarımızda bulundurmaktayız. Bu sayede bizleri tercih eden zarif ve hoş hanımlar arzu ettikleri kombini tek kalemde bizim ürün grubumuzdan temin edebilmektedirler. Giyim ve başörtü grubunu halleden hanımlarımız günlük kullanım veya özel gün ve davetlerde sahip oldukları şıklığı ve zarafeti kolye aksesuarlarıyla taçlandırabilirler. Bunun yanında aksesuar çeşitleri arasında yer alan güneş gözlükleri sayesinde dış ortamda güneş ışınlarına maruz kalmadan rahatlıkla dolaşabilir ve kendi kombinlerini tamamlayıcı bir unsur olarak kullanabilirler.

Aksesuarlar, kadın giyiminin en tamamlayıcı öğelerindendir. Takılardan güneş gözlüklerine kadar birçok parçayı içerisinde barındıran aksesuarlar, tesettür giyimin şıklığına şıklık katmaktadır. Hangi renk ya da tarzda giyiminiz olursa olsun, mutlaka sizi tamamlayacak bir parça olacaktır. Günlük kullanım için ya da daha şık akşamlarınız için de tesettür aksesuar seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Takı seçiminde, kullandığınız eşarbın rengine ve pardösüye göre farklı zincir renkleri ve yapısı tercih edilebilir. Aynı şekilde, kolye ve yaka aksesuarlarında da giysinize göre taş seçimi yapabilirsiniz. Akşam kullanımı için daha parlak ve yoğun taşlı modellerimizi değerlendirebilir; günlük kullanım için doğal taşlı tek ya da çift sıralı modellerimizi kullanabilirsiniz.

Takı aksesuarları içerisinde birbirinden fazla çeşit bulunuyor. Mağazamız bünyesinde yer alan takılar, tesettür giyimin ihtiyaç duyduğu tüm seçeneklere sahiptir. İster zincir türü olsun ister taş yapısı, hepsi için farklı seçenekler mevcut. İpli, zincirli, püsküllü, gümüş, altın dokulu, parlak ya da doğal taşlı, dantel detaylı, boncuklu, gold siyah zincirli, fildişi model, incili, çiçek desenli, geometrik taşlı, gümüş taşlı, kristal taşlı şeklinde onlarca kolye seçeneğine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Yanı sıra, kolyelerin zincir uzunlukları da isteğe göre farklı seçeneklerle sunulmuştur. Uzun zincirli, kısa zincirli ya da sarkıt modelli kolyelerimiz sitemizde yer almaktadır. Giysinizin yaka kısmına ve eşarbınızı kullanım şeklinize göre zincir modellerini değerlendirebilirsiniz.

Aksesuar kategorisi bünyesinde, güneş gözlükleri de önemli bir yere sahiptir. Son dönemlerde, daha da popüler olan bu aksesuar türü, özellikle kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilen bir parça. Yalnızca sağlık açısından değil, şıklık açısından da son derece uygun modellerimiz bulunmaktadır. UV filtreli ve renkli camlı birçok güneş gözlüğü seçeneği en uygun fiyatlarıyla burada yer alıyor. Büyük camlı ya da küçük camlı modeller; vintage/ Retro gözlük stilleri ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz. Popüler olan güneş gözlüklerimiz içerisinde, pembe, açık mavi, mor, yeşil, turuncu, sarı gibi birçok çeşit bulunuyor. Çerçeveler ise, metal, gold, kemik, siyah şeklinde birden fazla seçeneğe sahip. Gözlükler, sağlık şartlarına uygundur ve UV ışınlarına karşın sizi her türlü etkiden korur.

Aksesuar kapsamında yalnızca, takı ve güneş gözlükleri yer almıyor. Aynı zamanda sitemize özel tasarım, parfümlerimizden de sipariş edebiliyorsunuz. Hazal Aydın tarafından tasarlanmış eşsiz koku sizi daha iyi hissettirecek. 75 ml şişelerde satılan HZL Parfüm, son derece şık bir kutunun içerisinde sunuluyor. Yalnızca kadınlara özel üretim yapan markanın, parfüm esansı oldukça farklı bir dokuya sahip. Koku kalıcılığı ise tatmin edici düzeyde. Şık bir şişeye sahip olan kokunun fiyatı da diğer ürünlerde olduğu gibi piyasa değerlerine göre son derece uygun. Ürünlerimizin hepsi güvenceli olup herhangi bir sorun olması durumunda 7/ 24 bizlere erişebilirsiniz.